Sıkça Sorulan Sorular

  • Çınar Elektrik’den aldığım ürün orijinal mi?

Cinarelk.com olarak satmış olduğumuz tüm ürünler orijinal olup, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile tercih edilmektedir.

 

  • Çınar Elektrik’de garanti süresi ne kadar?

Ürünlerimizin hepsinde garanti kapsamı bulunmakta olup, minimum iki yıl garanti hizmeti verilmektedir. Ürünün faturası garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

 

  • Çınar Elektrik’den aldığım ürünlerin iade ve değişimini yapabilir miyim?

Cinarelk.com üzerinden satın aldığınız her ürün için iade ve değişim işlemleri uygulanmaktadır. Ürün alıcının eline ulaştığında Arızalı,Kusurlu veya Hatalı Olması Halinde iade ve değişim işlemleri yapılabilmektedir.

 

  • Çınar Elektrik’den aldığım ürünler neden bu kadar ucuz?

1967 yılından beri faaliyet gösteren bir şirket olarak ana distribütörlerle bağlantılı çalışmaktayız. Bu sebeple ürünlerimiz her zaman en uygun fiyat listeleri ile satılmaktadır.

 

  • Çınar Elektrik’den aldığım ürünü yanlış sipariş ettim ne yapmalıyım?

Oluşturmuş olduğunuz sipariş henüz kargoya verilmemişse, sipariş bilgilerinizin bulunduğu alandan iptal edebilir ve yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

 

  • Çınar Elektrik’den aldığım ürün bozuldu ne yapmalıyım?

Ürünün ilgili teknik servisine ulaşarak sorularınızı danışabilirsiniz. Teknik servise ulaşamama ya da konu ile alakalı oluşan herhangi bir probleminizde müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

 

  • Çınar Elektrik’den aldığım ürünü kullandım ve daha ucuzunu buldum ne yapmalıyım?

Ürünler teslim olduktan sonra kullanım sağlandığında iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır. Servis kapsamına girdikleri için ürünler üzerinde herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR